Kariera

Kariera w iDoctor

W iDoctor kierujemy się pasją, dokładnością oraz chęcią poszerzenia własnych kompetencji. To, co wyróżnia nas wśród innych serwisów, to wysoka dbałość o szczegóły przy dokonywaniu napraw oraz doświadczenie, które zdobywamy od momentu pojawienia się pierwszych iPhone na polskim rynku.

Z uwagi na ciągły rozwój firmy, poszukujemy nowych serwisantów zarówno telefonów i tabletów jak i komputerów. Do obowiązków początkującego serwisanta należy:

  • Wykonywanie czynności serwisowych
    Doświadczenie nie jest konieczne, choć mile widziane. Nowy pracownik przechodzi intensywne szkolenie na początku swojej przygody z iDoctor, a po jego zakończeniu, wszelkie wątpliwości zawsze może skonsultować z bardziej doświadczonym technikiem.
  • Obsługa klienta
    Zawsze staramy się podchodzić do każdego klienta indywidualnie i przekazywać mu wszelkie szczegóły dotyczące naprawy. Z uwagi na to, każdy z techników zajmujący się urządzeniem, sam kontaktuje się z klientem, aby przedstawić stan urządzenia i podsumować przeprowadzoną usługę.
  • Praca biurowa
    W ramach pracy biurowej nasi pracownicy zajmują się prowadzeniem dokumentacji przeprowadzanych napraw.

Mile widziana jest biegła obsługa komputera, zainteresowanie informatyką i nowymi technologiami oraz podstawowa znajomość języka angielskiego. Nie musisz być wielkim fanem Apple, jednak gwarantujemy, iż już po kilku dniach pracy nim zostaniesz : )

Jeśli nie jesteś technikiem bądź taka praca nie leży w kręgu Twych zainteresowań, a mimo tego czujesz, że pasowałbyś do naszego zespołu – wyślij CV mimo wszystko wraz z uzasadnieniem, dlaczego chciałabyś/chciałbyś z nami pracować, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Poszukujemy osób, które podzielają naszą pasję do urządzeń marki Apple.Jeśli chciałabyś/chciałbyś zostać częścią naszego zespołu to gorąco zapraszamy do przesyłania swojego CV przy użyciu formularza znajdującego się poniżej, drogą mailową bądź do odwiedzenia nas osobiście w jednej z siedzib w całym kraju.

Formularz rekrutacyjny
Max file size is 67 MB. Format dowolny, jednak zachęcamy do korzystania z plików pdf

 

Dane kontaktowe:
Telefon 608 113 100 608 115 400 608 100 915
Adres ul. Potrzebna 16/9
02-448 Warszawa
ul. Kasprowicza 32
01-871 Warszawa
ul. Kabacki Dukt 4/4
02-798 Warszawa
godziny otwarcia Pon-Pt: 10:00-18:00
Sob: zamknięte
Pon-Pt: 10:00-18:00
Sob: 10:00-15:00
Pon-Pt: 10:00-18:00
Sob: 10:00-15:00
Wiadomości